BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 26 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand perballe objektit qeveritar-ministrise se drejtesise hyrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon e mobiluar, kati i V lifti punon rregullisht. Preferohet qift i punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim