BANESE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: BANESE ME QIRA 27 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand peball objektit qeveritar ministrise se drejtesise hyrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar, Kati i V lifti punon rregullisht. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim