BANESE ME QIRA SHESHI NENA TEREZE TE SELIA E PDK..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA SHESHI NENA TEREZE AFER TEATRIT KOMBETAR, AFER SELISE SE PDK, NE QENDER TE PRISHTINES, E PAJISUR ME TE GJITHE INVENTARIN ME PAJISJE PER ZYRE, NE KATIN E TRETE, ME PAMJE KAH SHESHI,LESHOHET ME QIRA PER ZYRE.
STRUKTURA: 3 DHOMA PER ZYRE, BANJO, BALLKON.
QIRAJA:550€
KERKOHET NJE QIRA AVANS NGA PRONARI PER SHKAK TE SIGURISE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim