BANESE ME QIRA

Shitet nga: Shkelqim 23 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen me sallon, kuzhinen me te gjitha paisjet e duhura , ballkon dhomen e gjumit si dhe lift.
Gjindet ne kullen e X ne katin e VII banesa nr 1..Gjindet ne lagjen Kalabria apo ne lagjen e Arabeve.

Per info 049 716 315
049 352 655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim