BANESE ME QIRA

Shitet nga: BANESE ME QIRA 25 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese ne qender te Prishtines afer Hotelit Grand perball ministrise se drejtesise ish- Rilindjes hyrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon eshte e mobiluar kati i V lifti punon rregullisht, Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim