BANESE ME QIRA

Shitet nga: BANESE ME QIRA 25 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines afer Hotelit Grande perballe objektit qeveritar ministrise se drejtesise hyrja e TV Rrokum posedon dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon eshte e mobiluar gjendet ne katin e V lifti punon rregullisht. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim