BANESE NE ULPIANE KATI 3 50M2

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, ULPIANE, KATI TRETE, ME SIPERFAQE 50M2.
BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, SHPAJZ,BANJO, BALLKON.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim