BANESE NE 64M2 DYDHOMESHE NE LAGJEN MATI

Shitet nga: Prona PLUS Dje 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE 64M2 DYDHOMESHE NE LAGJEN MATI I TE BANESAT E BARDHA. BANESA ESHTE NE KATIN E PESTE DHE PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO DHE BALLKON.
QMIMI-750EURO/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim