BANESE NE AKTASH 1

Shitet nga: banese 08 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne lagjen aktash 1 Prishtine 80 m2,perball menzes se studenteve, rruga Rexhep Mala ne katin e katert.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, koridor, ballkon banjo dhe terase, qmimi 84.000
tel 049 570 368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim