BANESE NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: N.N 19 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka siperfaqe 50 m2 (ndertim i vjeter)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim