BANESE NE DARDANI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Dardania, ne Kurriz ne katin e 3-te, sip.62m2, me pamje kah pllatoja.
Eshte ndertim i vjeter, posedon dokumentacion te rregullt dhe ka kete renditje:
Dhoma e dites
Kuzhina me trapezari
Nje dhome gjumi me mundesi te nxirret edhe nje dhome e vogel.
Shpajzi
Banjo
Wc
Koridori
Ballkoni
Parking ka para dhe mbrapa baneses.
Ne ndertes kane qasje vetem banoret e saj pasi eshte e pajisur me kartela te hyrjes dhe liftit.
Qmimi eshte 1250 euro m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim