BANESE NE MATI 1 -NDERTUES ILIRIA BUILDING

Shitet nga: Dren 14 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati I
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen, 125 m2, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht perballe banesave te Bardha ku ndalet autobusi nr 4. Banesa eshte e re, ka leje ndertimi, eshte ndertim i "ILIRIA BUILDING", gjindet ne katin e 5 dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-3 dhoma te gjumit
d.-koridor
e.-teras
f.-2 banjo, dhe
g.-shpajz

Specifikacionet:
Dritare ” Salamander” me roletne
Dyer te prodhimit Gjerman
Parket Fertig-Gjerman
Paisjet e Ujit -Hansgrohe
etj.
Kontakti : 049-777884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim