BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE QENDER PRISHTINE PLUS BODRUMI, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 100M2, NE KATIN E SHTATE.

ÇMIMI:180000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim