BANESE NE SHITJE BREGU I DIELLIT , 92m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 04 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu I Diellit , Rr."Sali Nivica"
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen,banjo dhe ballkon.Banesa eshte ne katin e 3-te dhe ka siperfaqe prej 92m2.Banesa posedon parking edhe uje 24h.Kjo banese po ashtu mundet te leshohet edhe me qera.Qmimi I qerase mujore eshte 250,kurse per shitje eshte 62000Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim