BANESE NE SHITJE NE BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Donjeta 15 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREGU DIELLIT
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa eklusive ndertim i shtetit, kati i parè (mbi pèrdhesè), afer Raiffeisen Bank ne Bregun e Diellit - Prishtinë....
Objekti posedon veç nga dy banesa ne cdo kat - qetësi apsolute!
Banesa eshte me pamje fenomenale, me gjelbrim, kènd tè lojrave, parking, 24h Ujë, ngrohje qendrore nga termokosi, klimatizim, etj.. etj.
Eshte ne afersi / distance rreth 200 m. te shkolles fillore Ismail Qemaili, Universitetit Iliria, disa qerdheve, Postes se vogel, Bankave, Albi Market, qasje ne trafik urban!
Komplet e posa renovouar.......
Posedon: sallon, terase e madhe, kuzhine me tryezari, shpajz, dhome fjetje, dhome per femije, koridor dhe banjo..........
Siperfaqja fizike rreth 80 m, me dokumentacion 60 m......
Nuk ka asnje lloj ngarkese apo borxhi......
Pronari i pare Shqiptar.......
Dokumentacioni i rregullt me certifikatë kadastrale!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim