BANESE NE SHITJE

Shitet nga: PRONARI 09 Sht 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian rr. Nike Prela
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
SHES BANESEN NE ULPIAN, KATI 3.D9
BANESA ESHTE E RENOVUAR KOMPLET DHE SHITET ME MOBILE.
BANESA KA 1 DHOME GJUMI, DHOME DITE ME KUZHIN, KORIDOR, BANJO DHE BALLKON.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim