BANESE PËR SHITJE E TIPIT : “PENT HOUSE”

Shitet nga: Leart Zariqi 20 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kompleksi"DAFINA " Kodra e diellit MATI 1
Sipërfaqe: 433 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
OFROHET PER SHITJE BANESA E TIPIT « PENT HOUSE » ME SIPERFAQE S= 176 m2 dhe terase (per-rreth baneses ) S=257 m2,me mundesi te medha te shfrytezimit maksimal te terases( per gjelbrim ,pishine,saune etj.)
Banesa gjindet ne katin e Vl l (e vetme ne tere katin) ,punet e mbrendeshme te paperfunduara,keshtu qe jep mundesi te medha per rregullim sipas deshires se bleresit.
Banesa ka nje pamje fantastike ne te gjitha anet e qytetit dhe me large.
Lokacioni :
Kompleksi « DAFINA » TEK BANESAT E STANDARD-it,Kodra e Diellit-MAT-I 1
Qmimi :
Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim