BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2 DARDANI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE PRISHTINE MBINDERTIM PAS LUFTE, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 126M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DARDANIA DHE STACIONIT TE AUTOBUSAVE.


ÇMIMI: 700€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim