BANESE ROYAL KATI I DYTE

Shitet nga: arber 11 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit -Royal
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Kompleksi e Royalit, kati i Dyte
Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,,me pamje nga Lindja,parking te mjaftueshem
Kontakt & VIBER
045 641 794 & 045 190019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim