BANESE SUPER MODERNE

Shitet nga: arber Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Arberi 100 m2 , ndertim i ri afer komunes se re, Banesa posedon, 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, shpajz, allkon, wc, e tera e mobiluar perfect,

Kontakt_Viber_Arberi
045 19 00 19 dhe 045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim