BANESE TOP - MODERNE *e RENOVUAR ** te KAFE..

Shitet nga: JETONI 02 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë

SHES BANESE *** TOP - MODERNE *** - NDERTIM i VJETER mirpo ***KOMPLET e RENOVUAR *** me MATERIALET ma te SHTREJTA, ne te cilen jane bere INVESTIME prej se paku 30.000.- €.

BANESA gjindet ne QENDER *** te KAFET e VOGLA.***

Perbehet prej 75 :

1 x SALLON
1 x TV - PLASMA - LCD
1 x KABLLOVIK + INTERNET me mundesi KYQJE permes IPKO ose KUJTESA
1 x KUZHINE - me te Gjitha PAJISJET e DUHURA dhe MODERNE me TREPEZARI - ne nje HAPSIRE te VEQANTE -
2 x DHOMA te FJETJES
2 x KORIDORA ose PARADHOMA
1 x BANJO
3 x BALLKONA
1 x SHPAJZ
1 x NXEMJE QENDRORE me RRYME me RADIATORA ITALIAN
1 x DERA e HYRJES e BLINDUME
1 x *** PARKING *** per 1 VETURE - ne PARKING te NDERTESES.!!!

BANESA eshte ne KATIN e DYTE ( 2 ).!

QMIMI : 139.000.- € ( i DISKUTUESHEM ).!!!

DOKUMENTACIONI i REGULLT me ** FLETE POSEDUESE **dhe PERKTHIMI i MENJEHERSHEM, ne EMER te BLERESIT.!!!

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZUTUAR BANESEN, na KONTAKTONI prmes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*******************************************************************************************************
Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, kabell GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR,A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim