BANESEN 128 M2 MBRAPA TEATRIT

Shitet nga: Haris 13 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: shaban polluzha
Sipërfaqe: 128 m2
Komuna: Prishtinë
URGJENT SHITET BANESA 128 M2 E CILA GJENDET MBRAPA TEATRIT KOMBETAR ME MUNDSI NDARJE NE 2 BANESA NJERA 55 M2 DHE TJETRA 73 M2 BANESA GJENDET NE KATIN E 2 ME PAMJE SUPER TE MIRE NGA QEVERIA KA ASHENSOR FUNKSIONAL DHE KA KETE RENDITJE ;
• SALLONI
• KUZHINA
• 3 DHOMA GJUMI
• 2 BANJO
• KORIDORI
• 1 SHPAJZI ( MUND TE SHFRYTZOHET SI PARAKUZHINE SI DHOME E VOGEL
• 1 BALLKON TE MADH

VLEN TE THEKSOHET SE BANESA ESHTE E RINOVUAR KOMPLET , JANE NDERRUAR GYPAT E RADIATORAVE JANE KOMPLET BAKER
LAMINAT KOMPLET I RI
SISTEMI I ENERGJISE KOMPLET I RI
( NUK DUHET TE INVESTOHET ASGJE )

BANESA I KA TE GJITHA DOKUMENTAT NE RREGULL DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER NE EMRIN TUAJ


NDRRIM I MUNDSHEM ME NDONJE VETUR
NR KONTAKTUES 044894894 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim