BANESEN EXTRA TE MOBILUAR NE KOMPLEKSIN DAF

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' 17 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 85m2 ne Prishtine, lagjja Mati 1, kompleksi Dafina (banesat e Standardit).

Banesa eshte ne katin e 6-te (nga gjithsejt 7) dhe ka dy dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, trapezari, paradhome, wc te vogel, banjo, shpajz/utility/depo, ballkon.

Orientimi i baneses fillon nga lindja dhe jugu ne dhomat e fjetjes dhe perfundon nga jugu dhe perendimi ne dhomen e dites dhe
ballkon.

Kushtet e perbashketa ne banesat e "Standardit":

- uje 24/7, rryme 24/7 (me gjenerator te perbashket), uje i ngrohte nga sistemi qendror, ngrohje qendrore te kompleksit, lifti (poashtu ne gjenerator), pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit, garazhet dhe bodrumet private (opcionale: ne dispozicion jane dy dhe shiten ndaras prej baneses).

Kushtet dhe rregullimet shtese nga oferta e "Standardit":

- parketi 40cm i klasit te pare, pllakat nga porcelani 90cm, dyert e dhomave "Lesna", dera e hyrjes extra e blinduar, elementet e banjos "Gorenje", kuzhina "Gorenje" te dizajnerit Ora-Ïto, dhomat e fjetjes "Lesna", lavanteria dhe elementet teknike Gorenje, LG, Samsung, mobiljet "Natuzzi", ndricimi "Eglo".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim