BANESEN NE DARDANI NGA KURRIZIT TE RES.DUBROVNIKU

Shitet nga: "SearchEstate"- Dugi 24 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen, 78.80m2 NETO, e cila gjindet ne lagjen Dardani me saktesisht prane restorant Dubrovnikut. Banesa gjindet ne katin e 6, ka ashensor funksional, eshte e mobiluar ne teresi, dhe ka kete renditje :

a.-sallon
b.-kuzhine (e vecante)
c.-2 dhoma gjumi
d.-koridor
e.-teras
f.-2 banjo, njera WC

Parking ka para dhe prapa baneses...

Banesa nuk shitet me mobilje.

Cmimi i banese per m² eshte 1200 euro... Metrazhi i baneses eshte NETO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim