BLEJME BANESE ME TRE DHOMA GJUMI-DARDANI

Shitet nga: Agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' 20 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Blejeme banese katerdhomeshe do thote tri dhoma gjumi ne Dardani pozita afer bashkesis lokale te parku dhe bast treid,kati i deshiruar nga kati i dyte deri ne te katertin ju lutem vetem oferta serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim