Banesë

Shitet nga: Burim 16 Qer 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia Kalabria Kulla 1 Kati 5 Nr. 1
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa permban:
Parahyrja (erembrojtesi), Qendrimi ditor, Kuzhina + Tryezaria, 3 Dhoma gjumi, Banjo, WC, Koridori, 2 Ballkona.
Banesa gjendet ne katin 5, lifti punon, uje 24h, mirembajtje e liftit dhe koridorit nga kompani e caktuar per mirembajtje.
Orientimi: perendim, nuk ka objekte banesore afer qe pengojn pamjen.

Qmimi 750/m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim