Banesë 100m2 e Mobiluar në Qendër.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 në shitje e Mobiluar në Qendër.
Banesa gjendet përballë Qendrës së Regjistrimev, ose me saktësisht mbi Medilab 2, është në katin e VII-të dhe ka një pamje shumë të mirë, SHITET E MOBILUAR.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon
1. Podrum 9m2
Banesa gjendet në një vend ideal për jetesë, shumë afër Sheshit, është e pajsiur me ngrohje qëndrore nga Termokosi si dhe ka pamje të bukur nga të dyja anët (edhe nga Sheshi edhe nga Kafet e vogla)

ID e shpalljes: 10086

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim