Banesë 100m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet përball banesave të Standardit është e mobiluar dhe gjendet në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Ballkona
2. Banjo
1. Shpajz

ID e shpalljes: 10139

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim