Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dodona Rr. Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 në shitje te Dodona.
Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 10140

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim