Banesë 123.61m2 në shitje te Dukagjini Residence.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 123.61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte.
Banesa ndodhet në një kompleks I cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë. Kjo banesë ofrohet në dy kate, në katin e 5-të (kati i 2-të i banimit) dhe në katin e 6-të (kati i 3-të i banimit), dhe cila ka ndriqim të madhë natyral dhe një pamje shumë të bukur.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon
| 1 Koridor

ID e shpalljes: 10294

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim