Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: B. I Diellit, Rr. Xheladin Hana
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.
Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu I Diellit (te stacioni i fundit i 4-shit), është shumë afër Sh.F. ILIRI, është tërësisht e renovuar si dhe shitet e Mobiluar.
Banesa në dokumentacion ka 92m2 mirëpo pas një ndryshimi që është bërë dhe një shtese, tani banesa ka 150m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
4. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Shpajz
1. Koridor

ID e shpalljes: 10152

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim