Banesë 2 dhomshe 103m2

Shitet nga: Iliri 07 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa permban: sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetjeje me qasje ne ballkon, 2 banjo dhe nje depo ushqimore. Posedon parkingun e perbashket. Rryme dhe uje 24h. Banesa gjindet ne lagjen e spitalit afer shkolles "Pavarësia". Banesa gjindet ne katin e 8.
Kontakt:
044206972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim