Banesë 3-dhomshe me qera në rrugën UÇK-ë

Shitet nga: **** 17 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE QYTETIT, RR. UÇK-ës, KATI I III-të, ME SIPËRFAQE 64m.

- BANESA KA DY DHOMA GJUMI,
- SALLONIN
- KUZHINËN,
- BANJON,
- NJE BALLKON DHE
- DY SHPAJZA..

ESHTE E MOBILUAR, INTERNETI, KABLLOVIKU, UJE 24h,
CDO GJE TRE DERI KATER MINUTA KEMBE: PARKU I QYTETIT, SHESHET, TEATRI, KINOT, TREGU DHE SUPERMARKETET E NDRYSHME, KAFETERITE, POSTA, BANKAT ETJ...
.


Mund te na therrisini nga ora 8:00 deri 20:00.
kontakti:
044/049 123888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim