Banesë 3 dhomshe në Kodrën e Diellit

Shitet nga: Sibel 19 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afër shkollës "Ismail Qemaili"në Prishtinë,posedon 3 dhoma+kuzhinën,2 ballkona 2 banjo,gjindet në katin e shtatë ashensori punon. Gjindet përballë ambullantës ka parging të madhë,ka pamje fenomenale dhe ka pamje të ndriquar,si dhe ka nxemje qendrore 24 orë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim