Banesë 3 dhomshe në Kodrën e Diellit

Shitet nga: Sibel Kastrati 21 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën në Kodrën e Diellit afër shkollës fillore ISMAIL QEMAILI.Banesa posedon 3 dhoma+kuzhinë,ka sipërfaqe 80m2 pa ballkona.Disponon dy banjo dhe dy ballkona,gjindet ne katin e 7 lifti punon.Ka pamje kah ambullanta dhe është e ndriquar.Ka parking me sipërfaqe të madhe dhe gjelbrim afër postës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim