Banesë 44m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: B. I Diellit te Banesat e Bardha
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 44m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.
Banes gjendet afër Sh.F. ILIRIA në banesat e bardha, është e renovuar, shitet e mobiluar dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

ID e shpalljes: 10051

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim