Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Vellezerit Gervalla
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet në lagjen Bregun e Diellit te banesat ngjyrë hiri në bllokun e VII-të
dhe është në katin e I-rë.
Shitet e MOBILUAR.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10179

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim