Banesë 59m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit, Banesat e bardha
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 59m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet te banesat e bardha afër MAXI-it dhe kompleksit FAMIS, ka 58.28m2, kati i II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10127

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Rr. Agim Ramadani 217/8, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim