Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa është afër rrethit të spitalit dhe është në katin e IV-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Koridor.
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10066

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim