Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa është afër rrethit të spitalit dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Koridor.
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10066

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim