Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender,
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, Pëballë Qendrës së Regjistrimëve (afër Sheshit) dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Podrum

ID e shpalljes: 10173

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim