Banesë 64m2 në shitjë në lagjen B. i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 21 Pri 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Sali Nivica, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesë 64m2 në shitjë në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet te banesat e bardha, afër Sh.F. ILIRIA, është e renovuar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon

Banesa shitet e Pa mobiluar.

ID e shpalljes:10158

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333

e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim