Banesë 64m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: B. I Diellit, te Banesat e bardha
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 64m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.
Banesa gjendet te banesat e bardha afër MAXI market dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor
Banesa është tërësisht e renovuar dhe shitet e Mobiluar.

ID e shpalljes: 10150

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim