Banesë 74m2 në shitje, nd. i vjetër AKTASH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 74m2 në shitje, ndërtim i vjetër në Aktash.
Banesa gjendet shumë afër Intereminex-it dhe është në katin e III-të.
Banesa është ndërtim I vjetër dhe në dokumente ka 73.67m2 si dhe është pjesërisht e renovuar.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

ID e shpalljes: 10085

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim