Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender te Hotel SIRIUS
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.
Banesa gjendet afër Hotel Sirius, te objekti ku gjendet ALBI dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10134

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim