Banesë 85m2 netto + 23m2 netto Rr. Rexhep Luci

Shitet nga: Edi 28 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rexhep Luci (përball Stacionit Policor)
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 85m2 netto + 23m2 netto podrumi në shitje apo nderrim, në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci (përball Stacionit Policor)

Kati: 1
Sipërfaqja: 85 m2 netto
Podrumi: 23 m2 netto (mund të bëhet dyqan)
Sallon: 1
Dhoma gjumi: 2
Kuzhinë: 1
Banjo-WC: 1 (mundësi të bëhen 2 – në të dy anët e banesës)
Ballkona: 2
Depo (Shpajz): 1


Banesa gjendet në katin e 1, dhe është e përshtatshme për lokal apo zyre, sepse ka pamje në të tri anët e ndërtesës.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni në numrat kontaktues:
044/514 488
044/894 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim