Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, RELAX
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet përballë banesave, është në kompleksin “Relax” të kompanisë së ndërtimit “VG Construction” dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkon

ID e shpalljes: 10097

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim