Banesë 96m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Ymer Prizreni Rd, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 96m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit.
Banesa gjendet te banesat e bardha në lagjen Bregu I Diellit, është ndërtim I kompanisë Dardania, është ndërtim shumë i mirë dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (ndaras)
1. Banjo
1. Shpajz

ID e shpalljes: 10162

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim