Banesë Me Qira

Shitet nga: Poliksena 04 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Adresa: Lagjia Arberia perball market MAXI, Arbëria (Dragodan), Prishtinë


Lëshoj banesën me qira në lagjen Arberia, ne Kompleksin Tregtia pranë Komunes se re te Prishtines perball market MAXI.

Çmimi 250 Euro për muaj. Banesa është e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrat: 049/410-198 dhe 044/175-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim