Banesë duplex 120m2 në Dardani Prishtine

Shitet nga: Alban 25 Tet 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardania te bashkësia e III-të lokale
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.

Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim).

Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. WC
1. Dhomë pune
1. Ballkon me pamje nga parku

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

Banesa gjithashtu posedon edhe podrumin e saj.

Per informata kontaktoni ne numrin e telefonit 049 479 621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim